Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Odstąpienie od umowy

Prawo do odstąpienia od umowy

 

Masz prawo do anulowania zawartej z nami umowy w ciągu czternastu dni bez podania przyczyny.

 

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, należy poinformować nas (Joanna Bułas, Ciecierzyn 63, 21-003 Ciecierzyn, Polska, info.wonderdeer@gmail.com, t. 786989740) poprzez pisemne oświadczenie (np. e-mailem) o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy. W tym celu można skorzystać z załączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy, nie jest on jednak obowiązkowe.

 

Aby dotrzymać terminu odstąpienia od umowy, wystarczy przesłać powiadomienie o skorzystaniu z prawa odstąpienia przed upływem terminu odstąpienia.

Zwracany towar należy wysłać nam bezzwłocznie, a w każdym razie nie później niż czternaście dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu niezwłocznie, a najpóźniej w ciągu czternastu dni od dnia otrzymania przez nas powiadomienia o odstąpieniu od umowy, wszystkie otrzymane od Państwa płatności. W celu dokonania zwrotu płatności użyjemy tych samych środków płatniczych, których użyli Państwo w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono z Państwem inaczej; w żadnym wypadku nie zostaną Państwo obciążeni żadnymi opłatami z tytułu tej wpłaty. Możemy odmówić zwrotu do czasu otrzymania przez nas towaru z powrotem lub do czasu przedstawienia przez Państwa dowodu zwrotu towaru, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

 

Formularz zwrotów

 

- Do WONDER DEER Joanna Bułas, Ciecierzyn 63, 21-003 Ciecierzyn, Polska, info.wonderdeer@gmail.com

 

- Ja/my (*) niniejszym odwołuję zawartą przeze mnie/nas (*) umowę na zakup następujących towarów (*)/świadczenie następującej usługi (*).

 

- Zamówione w dniu (*)/otrzymane w dniu (*)

 

- Nazwa konsumenta(-ów)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl