Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności

Oferujemy następujące opcje płatności:

 

    Przelew bankowy

 

Prosty i bezpłatny, z pomocą IBAN i BIC również z zagranicy - klasyczny przelew bankowy. Przelewasz kwotę faktury na nasze konto - po otrzymaniu płatności Twoje zamówienie zostanie natychmiast wysłane.

 

Dane bankowe: mBank Polska

 

Posiadacz konta: Joanna Bułas

 

Numer konta: PL79 1140 2004 0000 3802 8053 5159

BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

 

 

    PayPal:

 

Zapłać zamówienie łatwo, szybko i bezpiecznie z Paypal. Twoje zamówienie zostanie wysłane natychmiast po otrzymaniu pieniędzy! Aby skorzystać z tej metody płatności, wystarczy posiadać konto w Paypal, które założysz szybko i bezpłatnie na www.paypal.com (adres Paypal: info.wonderdeer@gmail.com)

 

    Płatność kartą kredytową

 

Odbywa się to za pośrednictwem naszego zewnętrznego dostawcy usług płatniczych PayPal (Europe) S.à r.l. Nie potrzebujesz do tego konta PayPal.

 

Po wybraniu metody płatności kartą kredytową, zostaniesz automatycznie przekierowany do autoryzacji płatności. Następnie wprowadzasz dane swojej karty kredytowej. PayPal przeprowadza autoryzację. Po pomyślnej autoryzacji Twoje zamówienie zostaje przekazane do naszych serwerów.

 

Zamówienie zostanie wysłane natychmiast po otrzymaniu płatności. Oczywiście o wszelkich zmianach statusu będziemy informować Państwa drogą mailową.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl